09123196703
ایران، شهریار
4 فواید تشک مموری فوم

4 دلیل استفاده از مموری فوم در اتاق خوابتان

4 دلیل استفاده از مموری فوم در اتاق خوابتان ،داستان مموری فوم به عنوان یک ماده در صنعت خواب ، یک داستان جذاب است. این ماده برای بهبود ایمنی بالشتک های هواپیما توسط ناسا در سال 1966 ساخته شد. بعداً ، مموری فوم به صورت تجاری برای تجهیزات ورزشی و همچنین تجهیزات پزشکی در دسترس قرار گرفت.مموری فوم چگونه خود را به محبوب ترین نوع تشک تبدیل کرد؟ بیایید باهم بررسی کنیم.

"4

همانطور که در بالا توضیح دادیم ، “در دهه 1980 ، ناسا این مطالب را برای عموم منتشر کرد. اکثر شرکت ها ترجیح دادند با این محصول کار نکنند زیرا این محصول به عنوان ماده اولیه در صنعت خواب ، پیچیده و نامنظم تلقی می شد. در سال 1991 ، یک تشک سوئدی خود را به چالش کشید و از این نوع فوم و مواد برای تشک های خود استفاده کرد. از آن زمان داستان تشک های مموری فوم یکی از موفقیت های بسیاری بوده است که شامل تلفیق فناوری های جدید برای غلبه بر نقاط ضعف و تبدیل آنها به نقاط قوت آن است. ”

در پست امروز ، با ارائه چهار مزیت مموری فوم ، نگرانی در مورد خوب یا بد بودن مموری فوم را برای شما پایان دادیم. آماده؟ بیایید شروع کنیم!

"4

فواید حافظه

دلایلی که شما باید فوم حافظه خود را برای اتاق خواب انتخاب کنید عبارتند از:

تسکین درد

استفاده از مموری فوم در تشک اتاق خوابتان بهترین ایده برای افرادی است که مشکلات ستون فقرات یا مشکلات مربوط به کمر دارند. تشک وزن بدن شما را به طور یکنواخت در سرتاسر دنیا توزیع می کند تا هیچ نقطه فشار در گردن ، شانه ها و باسن شما ایجاد نشود. از بین تمام مزایای حافظه فوم ، این بزرگترین مزیت است زیرا به شما کمک می کند بدون فشار و درد در گردن یا پشت خود از خواب بیدار شوید. مموری فوم اطمینان حاصل می کند که هنگام خواب ستون فقرات شما به هیچ وجه غیر طبیعی خم نمی شود. موقعیت طبیعی ستون فقرات شما را حفظ می کند ، و بنابراین از کمردرد یا نقص وضعیتی در شما جلوگیری می کند.

بهترین تشک برای زوج ها

استفاده از مموری فوم در اتاق خوابتان به دلیل انزوای حرکتی ،اختلال خواب صفر را تضمین می کند. این بدان معناست که وقتی دو نفر از تشک مموری فوم استفاده می کنند و اگر یک نفر داخل تختخواب خود را بیندازد یا بچرخد یا بلغزد ، تشک حرکت آنها را جذب کرده و کاملاً آن را منزوی می کند تا خواب دیگری دچار مشکل نشود. این همان چیزی است که باعث می شود مموری فوم به محل ایده آل خواب برای زوجین تبدیل شود.

ضد حساسیت

تشک های مموری فوم توسط مارک هایی مانند بروسا ضد آلرژی هستند. آنها گرد و غبار ، قالب ها و سایر میکروب ها را از تخت شما دور می کنند. این باعث می شود تشک شما به بهداشتی ترین و تازه ترین فضای کل خانه تبدیل شود. وقتی روی تشک مموری فوم می خوابید ، نه تنها به نفع خواب بلکه برای پوست و سیستم تنفسی نیز مفید هستید.

کنترل دما

در ابتدا ، مموری فوم به دلیل عدم توانایی در ایجاد گردش گرما مورد انتقاد قرار گرفت و باعث خواب گرم و ناراحت کننده شد. امروزه مارک های تشک مموری فوم پیشرو ، مانندبروسا ، با معرفی یک یا سایر فن آوری های خنک کننده در طراحی خود ، بر این نقص غلبه کرده اند. به عنوان مثال ، در بروسا ، فوم حافظه با ساختار سلول باز داریم که گرمای اضافی بدن را به خواب می برد و آن را در سراسر بدن پخش می کند تا خواب آور بهترین خواب هشت ساعته ای را که می توانند رویا داشته باشند ، بدست آورد.

اکنون که با 4 دلیل استفاده از مموری فوم در اتاق خوابتان آشنا شدید ، بگذارید به سرعت شما را از طریق ویژگی های تشک فوم مموری ارتوپدی خود آشنا کنیم.

تشک باتیس بروسا

در اینجا دلیل این است که شما باید به دنبال تشک فوم حافظه ارتوپدی بروسا بروید:

تشک باتیس هنگام خواب با فرم بدن شما سازگار می شود. آن چنان بدن را منحنی نشان می دهد که احساس می کنید در راحت ترین حالت ممکن برای داشتن آرامش بیشتر به خواب می روید.

اگرچه تشک باتیس بروسا ما با بدن خوابنده سازگار است ، اما به هیچ وجه احساس گیر یا کلاستروفوبیک را در شما ایجاد نمی کند. دلیل این امر این است که مموری فوم وزن بدن شما را به طور یکنواخت در طول خود توزیع می کند. در عین اطمینان از پشتیبانی کافی از قسمت های سبک ، از استحکام بیشتری برای اعضای سنگین وزن بدن نیز برخوردار است. این سیستم اطمینان از راحتی و همچنین پشتیبانی هنگام خوابیدن روی تشک مموری فوم ما را تضمین می کند.

تشک باتیس بروسا با 4 سال ضمانت و 30 شب استفاده آزمایشی رایگان ارائه می شود. می توانید اینجا را بررسی کنید.

6 موردی که نباید در اتاق خوابتان باشد

 

 

کمک می خوایین؟ بپرسین