09123196703
ایران، شهریار
تشک ارتوپدیک طبی فنری

5 نکته مهم خرید تشک طبی

 

5 نکته مهم خرید تشک طبی

5 نکته مهم خرید تشک طبی،در این مقاله نکات مهمی که برای خرید تشک طبی باید در نظر بگیرید بررسی میکنیم.

سن افراد 

توجه به سن افراد برای انتخاب تشک گزینه بسیار مهمی است که اکثرا نادیده گرفته می‌شود.

متخصصان توصیه می‌کنند افراد بالای ۶۰ سال از تشک‌های طبی استفاده کنند تا بتوانند خواب بهتر و راحتری داشته باشند. تشک‌های طبی همچنین برای افراد بیمار توصیه می‌گردد. همچنین برای کودکان بیشتر از تشک‌های فنری و برای بزرگسالان از نوع طبی- فنری باید استفاده نمود.

سلامتی افراد

سلامت جسمانی افراد می‌تواند در انتخاب تشک نقش مهمی داشته باشد.

اگر قرار است برای یک فرد بیمار که وقت بیشتری را در رختخواب می‌گذراند تشک انتخاب نمایید بهتر است از نوع تشک‌های بیمارستانی انتخاب نمایید.

این گونه تشک‌ها به گونه ای طراحی شده اند که مانع از ایجاد بیماری زخم بستر در افراد می‌شود.

همچنین کسانی که از دیسک کمر یا ناراحتی‌های ستون فقرات رنج می‌برند لازم است به دنبال خرید تشک مناسب برای کمر درد و دیسک کمر باشند.

خرید تشک طبی ارتوپدیک
5 نکته مهم خرید تشک طبی

تشک طبی یا فنری

در بازار هم تشک‌های فنری وجود دارد که بسیار نرمند و هم تشک‌های طبی که سفتی آنها به گفته بسیاری برای بدن مناسب است. بسیاری از افراد بین انتخاب این دو نوع تشک مردد هستند.

همانطور که در بالا ذکر شد استفاده از تشکهای طبی فنری معقول ترین انتخاب است زیرا این تشک با ادغام مزیت‌های دو تشک طبی و فنری طول عمر بیشتری خواهد داشت و خواب راحتری را برایتان به ارمغان می‌آورند.

این نوع از تشکها در تشکهای دو نفره بیشترین استفاده را دارد.

تشک تخت‌های دونفره

بهتر است در هنگان انتخاب نوع تشک به یک نفره بودن یا دونفره بودن آن توجه نمایید.

طراحی فنر تشک‌های متصل به گونه ای است که با فرو رفتن قسمتی از تشک سایر قسمت‌های تشک نیز تحت تاثیر قرار می‌گیرد به همین علت زمانی که یکی از دونفر خوابیده بر روی تشک در خواب حرکتی داشته باشد تشک در قسمت فرد دیگر نیز تحت تاثیر قرار می‌گیرد.

در نتیجه لازم است از تشک‌های فنر منفصل یا پاکتی استفاده شود که طراحی آن به گونه ای است که فنرهای هر قسمت مستقل از سایر بخش‌های تشک عمل می‌کند در نتیجه فرد دیگر دچار آشفتگی در خواب خود نخواهد شد.

وزن افراد

در هنگام خرید تشک به وزن افراد توجه نمایید. استفاده از تشک‌های فنری برای افراد بالای ۷۰ کیلو گزینه مناسبی نیست همچنین اگر زوجین اختلاف وزن بسیاری دارند لازم است از دو تشک یک نفره متناسب با وزن خود استفاده نمایند.

با چسباندن تشک‌های یک نفره شما می‌توانید خواب راحتری را برای خود به وجود آورید.

با تشک طبی فنری هیبرید ارتوپدیک باتیس بروسا خواب فوق العاده را تجربه کنید.

کمک می خوایین؟ بپرسین