09123196703
ایران، شهریار
خواب و افزایش خلاقیت

رابطه خواب با خلاقیت

خواب و خلاقیت
خواب و خلاقیت 1

مشهور است که معمولاً توصیه هایی شنیده می شود ، “روی آن بخواب” زیرا اعتقاد بر این است که هنگام خواب ، بازسازی حافظه انجام می شود. سمت راست مغز شما که مسئول ایجاد یک راه حل خلاقانه است ، دوباره تغییر ساختار می یابد و شما می توانید و صبح روز بعد مثمر ثمراز خواب بیدار شوید. بعد از داشتن یک خواب خوب ، سمت راست مغز شما فعال تر شناخته می شود. در حین خواب موج آهسته یا خواب عمیق ، سمت راست مغز شما تقویت می شود ، زیرا حافظه شما بازسازی می شود. صبح روز بعد که از خواب بیدار می شوید ، ترکیبی از اطلاعات تازه وجود دارد که در نهایت خلاقیت و فعالیت شما را بیشتر می کند.

ارتباط بین خواب و خلاقیت

افراد مشهور بیان می کنند که بیشتر نتیجه خلاقیت آنها تجربه در خواب بود. رویاها به شما کمک می کند بین چیزهای غیرمرتبط ارتباط برقرار کنید ، در حالی که برخی می گویند وقتی در خواب حالت ناخودآگاه ما قادر به یافتن راه حلی برای مسائل و مشکلاتی است که هنگام بیداری یا زمانی که مردم در بیداری هستند به وجود آمده است.این یک جرقه الهام به شخص رویایی است که تازه دیده است. همچنین باعث افزایش خلاقیت و توانایی حل مسئله شما می شود.

با مشکل خود بخواب

به مغز خود زمانی اختصاص دهید تا آرام شود ، سرگردان شود و در مسیرهای مختلف قدم بگذارد. وقتی ذهن شما حالت آرامش بخشی دارد ، ممکن است روی چیزهای غیرمولد کار کند ، اما بینشی برای مشکلات زندگی شما ایجاد می کند. قبل از خواب ، به مشکل فکر کنید و ممکن است یک راه حل مناسب برای مسائلی که با آن روبرو هستید دریافت کنید. بسیاری از افراد از این هک خواب جلوگیری می کنند. ممکن است سوالاتی از این قبیل داشته باشید: “اگر من حتی قبل از خواب به فکر ادامه دهم ، چگونه بخوابم؟” ما به شما پیشنهاد می کنیم 5-10 دقیقه قبل از خواب فقط به راه حل های خود فکر کنید تا پس از آن به راحتی خسته شوید.

روی یک روال خواب و ساعت مشخص تمرین کنید

از خوابیدن با وسایل اطراف خودداری کنید. قبل از خواب کتابهای خوب بخوانید. در یک محیط تمیز و سالم بخوابید. قبل از ساعت 8 عصرغذا بخورید. حداقل 7 ساعت خواب صحیح و بدون مزاحمت داشته باشید.

برای خود یک تشک خوب بخرید

خواب و خلاقیت
خواب و خلاقیت

مردم نادیده می گیرند که نه تنها یک رژیم غذایی سالم و ورزش ، بلکه یک تشک خوب برای داشتن یک خواب بدون مزاحمت لازم است. تغییر ساختار حافظه زمانی انجام می شود که در خواب عمیق و آرام باشید. با این حال ، تشک با کیفیت پایین منجر به کمر درد و ناراحتی تمام شب می شود که شما را بیدار نگه می دارد.

تشکی که خریداری می کنید باید از بهترین کیفیت برخوردار باشد تا محیط خواب شما سالم باشد و روز بعد با مشکل بدنی روبرو نشوید. کیفیت فوم ، پارچه ، فنرها ، تزریق محصولات طبیعی و ارگانیک موارد مهمی است که باید قبل از خرید تشک برای جلوگیری از بی قراری و تقویت خلاقیت مشاهده شود. خواب خوب با تشک آماسیس بروسا شروع می شود.

این تشک به منظور حمایت مناسب از بدن شما برای لذت بردن از یک خواب آرام طراحی شده است. این امکان را فراهم می کند تا به طور مناسب با انحناهای ساختار بدن سازگار شود و کمر درد را تسکین دهد. این تشک فشار را کاهش می دهد که منجر به خواب خوب و تغییر ساختار مغز شما می شود. تشک ارتوپدی دو نفره راحتی ما را بخرید ،

اینجا را کلیک کنید.

Community Verified icon
Image

کمک می خوایین؟ بپرسین