09123196703
ایران، شهریار
تشک پشمی الیاف طبیعی

4 دلیل که تشک پشمی خوب است

تشک پشمی ،با داشتن دنیایی که به طور فزاینده ای شلوغ است ، خواب با کیفیت روز به روز بیشتر مورد توجه قرار می گیرد.

بیشتر بزرگسالان از فاکتور های تشک مناسب برای خود آگاهی کافی ندارند و این امر اغلب باعث خواب کم کیفیت در هر شب می شود که می تواند منجر به مشکلات جدی سلامتی شود.

برای بیشتر افراد ، خرید تشک جدید در یک ضرورت و سرمایه گذاری است.

اندازه استاندارد تشک یک نفره پشمی
اندازه استاندارد تشک یک نفره پشمی

طی پنج سال گذشته ، پیشرفت های گسترده ای در فن آوری تشک اتفاق افتاده است.

تشک هایی که یک لایه پشم تزریق شده درون آنها تعبیه شده است. تحقیقات نشان داده است که پشم از نظر راحتی بسیار بالا است و همچنین دارای مزایای بیشماری از سلامتی و رفاه است – به خصوص اگر شما خرید ارگانیک می کنید.

در اینجا 4 دلیل وجود دارد که باید خوابیدن روی تشک پشمی ارگانیک را در اولویت قرار دهید:

1.کیفیت:

تشک های پشمی ارگانیک در کلاس بهترین هستند و انقلابی در خواب شما ایجاد می کنند.

پشم بیش از مواد مصنوعی چین و چروک خود را نگه می دارد و به شما راحتی بیشتری می دهد.

پشم ارگانیک بسیار تنفس می کند. این امر به از بین بردن رطوبت برای خشک نگه داشتن تشک شما کمک می کند و شرایط لازم برای رشد کپک را محدود می کند.

پشم به طور طبیعی رطوبت را بسیار بهتر از سایر مواد مصنوعی کنترل می کند. تشک های پشمی ارگانیک به دلیل ترکیب منحصر به فرد مولکول های کوچک و بزرگ ، بسیار سریعتر از سایر الیاف قادر به از بین بردن بو هستند.

تشک پشمی تشک پشمی تشک پشمی تشک پشمی تشک پشمی تشک پشمی تشک پشمی تشک پشمی تشک پشمی

2: به طور طبیعی در برابر شعله مقاوم است

اگرچه پشم آلی از نظر انسانی پایدار ، سازگار با محیط زیست و کاملاً نرم خواب است ، اما همه آن برابر ایجاد نشده است.

هنگام تصمیم گیری نهایی ، اطمینان حاصل کنید که پشم مورد استفاده در تشک شما به طور طبیعی بازدارنده شعله است.

برخی از شرکت های پیشرو از پشم مخلوط استفاده می کنند که برای تصویب استانداردهای دقیق تشک CPSC به مواد شیمیایی مصنوعی مانند فرمالدئید نیاز دارد.

تشک های پشمی ارگانیک GOTS با محافظت از آتش در سطح جهانی (طبیعی) ، هر شب به مشتری آرامش می دهند. پشم آلی GOTS بعنوان یک بازدارنده شعله طبیعی عمل می کند زیرا حاوی پروتئین کراتین بالا و رطوبت در هر فیبر است.

این اجازه می دهد تا پشم GOTS استانداردهای دقیق تشک CPSC را بدون استفاده از مواد شیمیایی سخت عبور دهد. پشم آلی GOTS به عنوان “لوکس” جایگزین جوراب شیمیایی ارزان قیمت و جنجالی است که امروزه اکثر تولید کنندگان تشک استفاده می کنند.

تشک پشمی یک نفره
تشک پشمی یک نفره

3: مناسب برای کسانی که آلرژی دارند

برای کسانی که پوست حساس دارند ، خوابیدن روی تشک های بی کیفیت می تواند یک مشکل واقعی باشد.

مواد مصنوعی رطوبت را به دام می اندازند و توانایی تنفس ندارند. با گذشت زمان ، این می تواند محل تولید باکتری ها و ریزگردها باشد. ریزگردها بر روی سلولهای مرده پوست رشد کرده و رطوبت تشک های مصنوعی را جذب می کنند و به آنها امکان رشد و تکثیر می دهند. مدفوع کنه های گرد و غبار و پوست ریخته شده اغلب آلرژن های جدی برای بسیاری از افراد است.

اگر فکر می کنید به پشم حساسیت دارید ، احتمال اینکه به “لانولین” ، روغنی که در پشم غیرارگانیک سنتی یافت می شود ، حساسیت داشته باشید ، احتمال دارد.

پشم ارگانیک GOTS این روغن را از بین می برد و هر گونه خاصیت خارش همراه با آن را از بین می برد ، بنابراین این یک لوکس خالص است که برای همه امن است.

پشم ارگانیک ذاتاً ضد آلرژی و ضد میکروبی است ، باعث تحریک مواد تحریک کننده و پاسخ ایمنی بدن شما در طول هر شب می شود.

تعویض تشک پشمی ارگانیک امکان تنفس مناسب در شب را فراهم می کند. این امر باعث می شود که میزان احتباس رطوبت مورد نیاز برای رشد باکتری ها و ریزگردها به شدت محدود شود.

4.پشم باعث تنظیم حرارت می شود

اگر شخصی هستید که به دلیل تغییر دما مشکل خوابیدن در شب را دارید ، تشک های پشمی ارگانیک مناسب شما هستند. از آنجا که پشم ارگانیک به طور طبیعی قابل تنفس است (هنگام خواب رطوبت را از بین می برد) ، با بالشتک کردن شما با جیب هوا به عنوان یک تنظیم کننده حرارتی ایده آل عمل می کند.

این جیب هوا با عایق بندی در صورت کاهش دما یا خنک کردن شما در صورت افزایش دما ، به تنظیم طبیعی دمای بدن کمک می کند. این خواص پشم به همین دلیل است که گوسفندان می توانند در شدیدترین شرایط کره زمین زندگی کنند.

هیچ کس نمی خواهد با مشکلات خواب دست و پنجه نرم کند ،بروسا تمام تلاش خود را برای طراحی و تولید تشکی کرده است که به افراد اجازه می دهد هر شب بهترین خواب را داشته باشند.

تشک های پشمی بروسا با کیفیت عالی تولید می شوند. پشم آنها به طور طبیعی در برابر کپک و کپک مقاومت می کند ، برای کسانی که آلرژی دارند نفس راحتی می کشد و یک تنظیم کننده حرارتی باورنکردنی است و به شما آرامش می دهد و یک خواب شبانه خنک را دارید – هر شب.

تشک پشمی
تشک پشمی

برای دیدن تشک ها به فروشگاه مراجعه کنید.

کمک می خوایین؟ بپرسین