09123196703
ایران، شهریار
۶ دلیل که خرید تشک جدید را برای شما اسان می کند

چرا تشک خود را از بروسا بخریم؟

تشک مناسب

پنج دلیل برای اینکه خرید تشک بروسا میتونه اسون ترین خریدی باشه که تا حالا داشتید

خریدای بزرگ معامله های بزرگین.خونه،ماشین،حیوان خانگی،… و اصلا شما تمایل ندارید که کلمه وحشتناک وام بیان کنید. اگر به شما بگوییم که گرفتن تشک بروسا جدید خیلی سادست چی؟ شما میتونید این کار رو به راحتی موقعی که در رختخواب هستید انجام بدید!


اینجا دلایلی که خریدن تشک بروسا، واقعا راحته رو بیان میکنیم:

  1. شما میتونید محل خواب جدیدتون رو از تخت خوابتون تنها با سه کلیک بخرید و تو سه روز کاری تشک جدیدتون جلو در خونتون باشه.
  2. اگر به کمک احتیاج یا سوالی داشتید تیم پشتیبانی ما شمارو راهنمایی میکنند
  3. با ۳۰ شب ازمایش بدون ریسک تشک بروسا،شما میتونید در محیط راحت خونتون تست تشکتون انجام بدید،کارخونه های سنتی تشک اعتقاد دارن که مشتری باید قبل خرید تشکشو تست کنه. اما در واقع تست در حد چند دقیقه در محیط شلوغ و گیج کننده مغازه های خرده فروشی ،در مقابل فشار فروشندهایی که سعی در قانع کردن شما دارند برا فروش تشک هایی که خیلی در موردشان نمیدونند!
  4. مهندسین و طراحان ما ،ترکیب های مختلفی از مواد رو برا داشتن بهترین حالت بهینه خواب تست کردن ،شما میتونید مطمین باشید که بهترین حالت رو در رختخواب دارید.
  5. شما میتونید هر چیزی که برا داشتن یه خواب خوب لازم دارید در یک محل پیدا کنید و نیازی نیست جاهای مختلف بگردید و ما برای شما بالش ،باکس خواب، لحاف در یک مرحله خرید میتونیم بفرستیم و شما وقت با ارزشتون رو کمتر برای تصمیم گیری اینکه چی بخرید بذارید و بیشتر روی چیزهای مهمتر در زندگیتون وقت بذارید مثل خواب عالی.
تشک مناسب خواب
تشک مناسب خواب

معیار خرید تشک مناسب

با توجه به مواردی که در بالا گفته شد و همچنین قابلیت های ویژه این تشک ها برای درمان دیسک کمر، ماندگاری بالا، تضمین خرید راحت و همچنین حمل و نقل رایگان که این تشک ها دارا می باشد لذا به جرات می توان از این نوع خرید به عنوان بهترین نوع برای مناسب ترین تشک یاد کرد. پس زمان را از دست نداده و به فروشگاه ما سر بزنید.

ورود به فروشگاه

کمک می خوایین؟ بپرسین