09123196703
ایران، شهریار
تشک زمینی کم جا

5 دلیل خوابیدن روی تشک زمینی

تشک زمینی ،اگر قبلاً هرگز در ژاپن زندگی نکرده اید ، خوابیدن روی زمین ممکن است خیلی عجیب به نظر برسد. شاید خیلی ها فکر کنند خوابیدن روی زمین برای قدیمی ها یا غارنوردان است ، درست است؟

یا بگویند مطمئناً تختخواب ها اوج تمدن هستند!

تشک کمجا
تشک زمینی

لازم نیست. من که در چندین آپارتمان در ژاپن زندگی می کردم و روی زمین می خوابیدم ، شخصاً می توانم مزایای آن را تأیید کنم.

به حدی که در صورت انتخاب یکی از این دو ، اغلب زمین را در مقابل تخت انتخاب می کنم. و من تنها نیستم بسیاری از خانوارها در ژاپن نیز موافق هستند!

به همین دلیل است که امروز پنج دلیل مهم برای خوابیدن روی زمین به سبک ژاپنی را عالی شمرده ایم.

چرا شما می خواهید به جای تخت نرم روی زمین سخت بخوابید؟ بگذارید بفهمیم.

5-فضای اضافی

اپارتمان کوچک 1
اپارتمان کوچک 1

حالا اگر در تخت می خوابیدید ، آن چیز حداقل نیمی از اتاق را اشغال می کند.

و از آنجا که اگر شما در یک آپارتمان کوچک زندگی می کنید ، ممکن است یک تختخواب تا یک چهارم کل فضای زندگی شما را اشغال کند.

داشتن دوستان یا میهمانان را بیش از … فراموش نکنید مگر اینکه بخواهید آنها به صورت ناجور روی تخت شما بنشینند.

اما هنگامی که روی کف زمین می خوابید ، فقط زمانی که می خواهید بستر خود را بیرون بگذارید ، باید تشک خود را بیرون بگذارید.

تشک زمینی تشک زمینی تشک زمینی تشک زمینی تشک زمینی تشک زمینی تشک زمینی تشک زمینی

تشک نازکی که روی آن می خوابید و همچنین پتو و بالش به راحتی جمع می شوند و در کمد قرار می گیرند ، بلافاصله فضای بیشتری برای مهمانان ، ورزش ، محل غذا خوردن ، آتلیه عکاسی از حیوانات یا هر آنچه می خواهید باز می شود. این همه به لطف خوابیدن روی زمین است!

4.ارزان تر بودن

تشک ارزان
تشک ارزان

تختخواب ها گران است. نه تنها باید پتو ، بالش و ملحفه تهیه کنید ، بلکه تشک ، تخت، باکس ،و تاج تخت وجود دارد …

هر چند وقتی روی زمین می خوابید ، فقط پتو ، بالش ، ملحفه و تشک نازک برای خوابیدن نیاز دارید. بسته به اندازه پولتون و لوازمی که می خواهید ، می توانید به راحتی محل خواب خود را با هزینه کمتر از 500 هزار تومن تنظیم کنید.

مطمئناً می توانید هزینه بیشتری کنید اما بازهم از هزینه ای که برای تخت وتشک برای شما هزینه می شود کمتر خواهد بود.

زمینه دیگری که هزینه ها در آن نقش می بندند زمان جابجایی است. وقتی اسباب کشی می کنید، تشک ها و تخت را جابجا می کنید و همه چیز کابوس می شود.

من می توانستم به راحتی همه وسایل دیگرم را داخل یک یا دو ماشین جا بدهم ، اما مجبور شدم کامیون گران قیمتی را فقط برای تشک و تخت اجاره کنم. ولی جابجایی تشک کمجا مسافرتی آسان تر است.

3.تشک مهمان

بنابراین شما چند دوست دارید (با تشکر از آن فضای اضافی در آپارتمان شما!) ، اما اکنون دیر شده و وقت آن است که به خانه بروید.

هرچند مشکل – دوستان شما به هر دلیلی هشیار نیستند یا احساس خوابالویی میکنند چه کار میکنی؟

خوب اگر در آپارتمان کوچک که تختخواب فضای زیادی اشغال می کند زندگی می کردید ، ممکن است اوضاع ناخوشایند باشد. مگر اینکه شما به طور اتفاقی یک اتاق خواب اضافی برای مهمانان تدارک دیده باشید ، احتمال اینکه دوستانتان روی کاناپه بخوابند یا آنها فقط روی فرش حلقه زده شوند وجود دارد.

اما اگر تشک نازک مسافرتی برای خوابیدن روی زمین دارید ، مشکلی نیست! از آنجا که داشتن تشک مسافرتی مقدون به صرفه است، داشتن یک یا دوتشک مسافرتی نازک در کمد برای مهمان ها آسان است .

2.راحتی بیشتر برای زوجین

تشک زمینی
تشک زمینی

اینجاست که خوابیدن روی زمین به کارمی آید! گرچه داشتن تختخواب های جداگانه از نظر احساسی دور از دسترس است ، اما در مورد تشک های نازک نیز چنین نیست. شما می توانید آنها را به هم نزدیک کنید و بهترین نتیجه را از همه جهان کسب کنید:

شما می توانید در زمان دلخواه نزدیک باشید و در صورت تمایل از هم جدا شوید ، می توانید پتوها را به اشتراک بگذارید یا هرکدام از آنها را خودتان داشته باشید.

1.خوابیدن روی زمین می تواند برای بدن شما بهتر باشد

خوابیدن روی زمین
خوابیدن روی زمین و تشک زمینی

ممکن است به نظر برسد که هیچ چیز بهتر از خوابیدن روی یک تشک خوب و ضخیم و نرم برای سلامتی شما نیست ، اما این لزوما درست نیست.

تشک ها می توانند هنگام خواب بدن ما را در موقعیت های عجیبی قرار دهند و سپس ساعت ها در حالی که بیهوش هستیم همین گونه می مانیم و به مرور زمان در بعضی تشک ها ممکن است باعث عدم تعادل استخوان و عضله شود.

اما خوابیدن روی زمین می تواند به شما کمک کند تا کمر ، سر ، پهلوها و شانه ها را در حالت خنثی صاف و در حالت خواب قرار دهید ، که ممکن است از جمع شدن صدمات کوچک جلوگیری کند.

شخصاً ، قبل از اینکه به ژاپن برگردم ، چند سال روی تخت در آمریکا می خوابیدم. یک ماه قبل از حرکت ، احساس درد شدید در ناحیه کمر کردم که به طور تصادفی در طول روز جرقه می زد و بسیار دردناک بود.

قبل از عزیمت نمی توانستم جلسه ای با یک پزشک ترتیب دهم .

اما هنگامی که به ژاپن رسیدم ، پس از فقط چند هفته خوابیدن روی زمین ، همه درد برطرف شد.

من تقریباً کاملاً فراموش کرده ام که در وهله اول آن را داشته ام. مثل نوعی معجزه بود.

برای دیدن تشک های مسافرتی در فروشگاه اینجا کلیک کنید.

کمک می خوایین؟ بپرسین