09123196703
ایران، شهریار
بالشت خواب

بهترین بالش مموری چیست؟ (آنها همه یکسان نیستند)

بهترین بالش مموری ،بالش های مموری فوم بسیار محبوب شده اند. اگر تا به حال فوم حافظه را احساس کرده اید ، می دانید که این یک ماده احساسی بسیار منحصر به فرد است. این دارای یک نوع بافت جادویی است که مطابق با فشارعکس العمل نشان می دهد،و با مواد دیگر که بالشت را پر می کنند متفاوت هست.

بالشت مموری فوم1 1
بالشت مموری فوم

از شخصیت جادویی جادویی مموری فوم به عنوان خاصیت ارتجاعی ویسکوک یاد می شود.
مموری فوم هم خاصیت چسبناک آب و هم احساس کشش پلی فوم های سنتی را دارد. این ویژگی های منحصر به فرد همان چیزی است که باعث تفاوت بالش مموری می شود. اگر سر خود را بر روی یکی قرار دهید ، فوم حافظه فشرده می شود و کاملاً با فرم بدن شما مطابقت می یابد. وقتی فشار روی بالش آزاد می شود ، فوم حافظه به آرامی خود را بازنشانی می کند و به شکل مستطیل شکل اصلی خود برمی گردد.

این باعث می شود فوم حافظه برای موارد زیر بسیار مناسب باشد:

پشتیبانی راحت از سر / گردن و
وزن بدن را به طور مساوی توزیع کنید و نقاط فشار را از بین ببرید.

من بالش های مموری فوم “خرد شده” را توصیه می کنم

بالش مموری 2
بهترین بالشت مموری


همانطور که از نام آن پیداست ، پر کردن کف حافظه “خرد شده” به سادگی به قطعات کوچک تبدیل می شود. تکه های منفرد فوم به طور مستقل حرکت می کنند و اجازه می دهند بالش قابل قالب باشد. می توانید آن را بسیار شبیه بالش رو به پایین مجسمه کنید – به هر شکلی که می خواهید تغییر می کند.

کف حافظه خرد شده همچنین قابلیت تنفس در مقابل کف حافظه سنتی را ارائه می دهد. فضای منفی قابل توجهی برای جریان آزادانه هوا بین تکه های پر کننده داخل بالش وجود دارد. این از گرم شدن آن به اندازه بالش فوم حافظه تکه تکه سنتی جلوگیری می کند.

  • توجه * بالش های فوم حافظه خرد شده اغلب به عنوان “بالش های بامبو” به بازار عرضه می شوند. چرا؟ از آنجا که بامبو به نظر می رسد یک جز ایمن و مسئول محیط زیست است که در بالش استفاده می شود. بازاریابان دوست دارند از کلمه بامبو در توصیف محصولات خود استفاده کنند. این مورد توجه مصرف کنندگان آگاه از محیط زیست است. پس بامبو کجاست؟ حقیقت در چاپ خوب است!

برای کسانی که دیدشان به راه حل های غیر سنتی باز هستند ، من فکر می کنم گزینه های بسیار بهتری برای انتخاب بهترین بالش مموری فوم وجود دارد:
… مثل بالش مموری فوم خودمان! یکی را امتحان کنید و فکر می کنم موافقت می کنید که این برتر از انواع بالش است.

برای مراجعه به فروشگاه بروسا اینجا کلیک کنید.

کمک می خوایین؟ بپرسین